Propozycje dla małego biznesuWywiad z...

iPresso – propozycja dla małego biznesu [Michał Mateja]

By 1 czerwca, 2020 No Comments

W mojej kolejnej rozmowie z cyklu “Propozycja dla małego biznesu“, miałem okazję porozmawiać z Michałem Mateja z iPresso.

Przeglądając fora i grupy na portalach społecznościowych oraz sugerując się doświadczeniami znajomych wybrałem kilka pytań, które wysłałem do Michała. Treść całej wiadomości była następująca:

Mam bazę 2000 subskrybentów. Chcę wybrać najbardziej optymalną platformę dla mojego biznesu. Zależy mi na regularnej wysyłce newslettera, segmentacji i personalizacji newslettera. Od czasu do czasu, chciałbym również wysłać do Klientów SMSy i korzystać z regularnej wysyłki powiadomień push.

Powyższe informacje pozwoliły Michałowi odpowiedzieć na moje zapytania:

Jaki będzie koszt skorzystania z Waszych usług?

Od 300 PLN w skali miesiąca. W tej cenie oprócz e-maili są także sms’y i wielokanałowy Marketing Automation.

Czy korzystając z Waszej platformy mogę być pewny, że nie będę wpadał do spamu moim Klientom?

Ze swojej strony gwarantujemy wysokie standardy bezpieczeństwa i dbałości o zasady jakie są wymagane systemów wysyłkowych. System przed ostateczną wysyłką wykonuje również checklistę i podpowie co należy jeszcze poprawić.
Wiele zależy również od jakości bazy, jej higieny oraz właściwego targetowania wysyłek. Na pewno personalizacja i stosowanie zaleceń naszego zespołu Customer Success pozwoli na skuteczną obronę przed kwalifikacją jako spam. Nasi klienci stosując się do zasad potrafią osiągać dostarczalność wysyłek przewyższającą 98%.

Czy za pośrednictwem Waszej platformy jestem w stanie samodzielnie stworzyć kreacje newsletterowe?

Tak. iPresso Studio to specjalny interfejs do tworzenia: zawiera edytor drag&drop (z tworzeniem własnych szablonów, korzystania z gotowych, wykorzystania układów e-maili), edytor HTML, a także możliwość ładowania paczek .zip z plikami e-mailingu.

Czy mogę liczyć na regularna pomoc z Waszej strony? (Obsługa Klienta)

Tak. Mamy pełne wsparcie od service desku do obsługi podstawowych zapytań, przez akademię iPresso, aż po specjalistyczne doradztwo techniczne i biznesowe oraz usługi, które mogą wyręczyć klienta albo w pewnych etapach prac albo w całości.
Dodatkowo nad klientami wersji Enterprise czuwają wyspecjalizowani branżowo Account Managerowie, zespół Customer Success oraz wsparcie techniczne.

Jak wygląda integracja z Waszą platformą?

iPresso udostępnia rozbudowane REST, JS i Mobile API wraz z dokumentacją i wsparciem oraz długą listę gotowych integracji wspieranych “out of the box”. Umieszczenie kodu trackującego integrującego stronę internetową to najczęściej kilka minut.
W przypadku bardziej wymagających klientów nasz zespół prowadzi prowadzi projekty integracyjne w ramach iPresso Services, które swoim zasięgiem obejmują praktycznie cały świat. Są klienci, którzy integrują np. sklepy i rozwiązania chatowe w ciągu dosłownie kilku minut ale są też tacy, którzy integrowali swoje systemy na ponad 50 rynkach na świecie.

Jak wygląda import i ewentualny export bazy z Waszej platformy?

Od prostego importu i eksportu CSV, XML aż po pełną integrację działającą real-time z wykorzystaniem API. Można eksportować segmenty, a wszystko sprowadza się do wykonania kilku kliknięć.

Czy mogę za pośrednictwem Waszej platformy łączyć kanały email i SMS?  

Tak. iPresso to prawdziwy, wielokanałowy system Marketing Automation. Można wykorzystać różne kanały komunikacji osobno, dla pojedynczych kampanii, można wykorzystywać je w kompleksowych, zautomatyzowanych scenariuszach i sekwencjach.
Bardziej wymagający klienci korzystają również z wbudowanych web push, mobile push, akcji on-site, reklam Facebook, integracji z narzędziami ekosystemu Google,   personalizacji strony www, dedykowanych rekomendacji i innych typowo branżowych kanałów komunikacji, które dostępne są w wersji iPresso Enterprise.

Zostaw odpowiedź

  • 0 Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Email
Copy link
Powered by Social Snap