Propozycje dla małego biznesuWywiad z...

FreshMail – propozycje dla małego biznesu [Paulina Kaczmarek]

By 22 czerwca, 2020 No Comments
Freshmail

Zastanawiając się nad wyborem odpowiedniej platformy, z pewnością natraficie na FreshMaila. Krakowska firma powstała w 2008 roku i do dzisiaj jest wymieniana wśród najpopularniejszych platform e-mail marketingowych.

Paulina Kaczmarek wzięła udział w cyklu “Propozycje dla małego biznesu“, dzięki czemu dowiecie się, co może zaoferować FreshMail początkującym biznesom online.

Standardowo, wiadomość, która została wystosowana do Pauliny była dokładnie taka sama, jak w przypadku pozostałych:

Mam bazę 2000 subskrybentów. Chcę wybrać najbardziej optymalną platformę dla mojego biznesu. Zależy mi na regularnej wysyłce newslettera, segmentacji i personalizacji newslettera. Od czasu do czasu, chciałbym również wysłać do Klientów SMSy i korzystać z regularnej wysyłki powiadomień push.

Jaki będzie koszt skorzystania z Waszych usług?

Zakładając, iż baza odbiorców to 2000 rekordów, mogłabym zaoferować 2 poniższe rozwiązania:
-Plan Bez limitu do 2500 odbiorców na okres 6 miesięcy z 10% rabatem za 481 zł netto.
-Plan Bez limitu do 2500 odbiorców na okres 12 miesięcy z 15% rabatem za 908 zł netto. 
Miesięczny koszt korzystania z planu Bez limitu do 2500 odbiorców to 89 zł, natomiast w przypadku zakupu na dłuższy okres oferujemy rabaty. Plan ten zakłada, że klient płaci za liczbę subskrybentów w bazie i może do nich wysyłać nielimitowaną liczbę wiadomości w ciągu miesiąca. Mamy też w cenniku plan dla osób wysyłających mniej regularnie, który rozliczany jest na podstawie liczby wykupionych wiadomości do wysłania.

Czy korzystając z Waszej platformy mogę być pewny, że nie będę wpadał do spamu moim Klientom?

System FreshMail opiera się o najnowocześniejszą infrastrukturę wysyłkową, która zapewnia najwyższą dostarczalność. Swoim użytkownikom dajemy możliwość wdrożenia najważniejszych zabezpieczeń wpływających na bezpieczeństwo wysyłek, jak SPF, DKIM czy DMARC. Proszę jednak pamiętać, że finalne dostarczenie kampanii zależy również od wielu innych czynników, np. wagi mailingu. Należy trzymać się szeregu zasad budowania mailingu np. odpowiedniej proporcji tekstu do grafik, ograniczenia wyboldowania tekstu, unikanie słów typu “oferta”, “promocja” itp. Wszystkie szczegóły dotyczące tego jak uniknąć Spamu, znajdą Państwo tutaj.

Czy za pośrednictwem Waszej platformy jestem w stanie samodzielnie stworzyć kreacje newsletterowe?

Dokładnie tak, posiadamy kreator tworzenia responsywnych szablonów wiadomości Drag&Drop – FreshMail Designer, w którym każdy z łatwością stworzy kreację newslettera od początku do końca. W systemie mamy też setki gotowych szablonów, które można dowolnie edytować i dostosować do własnych potrzeb, co jeszcze dodatkowo ułatwia i przyspiesza stworzenie projektu wiadomości.

Czy mogę liczyć na regularna pomoc z Waszej strony? (Obsługa Klienta)

W ramach usługi otrzymujecie Państwo pełen dostęp do Biura Obsługi Klienta (telefoniczny i mailowy). Co więcej Biuro Obsługi Klienta czynne jest od pon. do pt. w godzinach od 8.00 do 24.00 a weekendy i święta od 9.00 do 21.00.

Jak wygląda integracja z Waszą platformą?

Możliwość integracji zapewnia wiele wtyczek, które oferujemy. A oprócz tego istnieje możliwość połączenia po API oraz w przypadku chęci wysyłki maili transakcyjnych również SMTP. Więcej na tematy wtyczek znajdą Państwo tutaj.

Jak wygląda import i ewentualny export bazy z Waszej platformy?

Wystarczy przygotować blik z bazą w excelu a następnie zapisać np. w formacie .csv. W przypadku exportu odbywa się to poprzez jedno kliknięcie 🙂

Czy mogę za pośrednictwem Waszej platformy łączyć kanały email i SMS?

Dokładnie tak, oprócz wysyłki mailingu oferujemy wysyłkę wiadomości SMS, obie te funkcje można oczywiście połączyć.

Zostaw odpowiedź

  • 0 Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Email
Copy link
Powered by Social Snap