Propozycje dla małego biznesuWywiad z...

DMSales – propozycja dla małego biznesu [Izabela Madejska]

By 16 lipca, 2020 No Comments

W najnowszym artykule z cyklu “Propozycje dla małego biznesu” przedstawiam DMSales. Dzięki rozmowie z Izabelą Madejską dowiesz się, co możesz zyskać decydując się na skorzystanie z usług tej firmy.

Mam bazę 2000 subskrybentów. Chcę wybrać najbardziej optymalną platformę dla mojego biznesu. Zależy mi na regularnej wysyłce newslettera, segmentacji i personalizacji newslettera. Od czasu do czasu, chciałbym również wysłać do Klientów SMSy i korzystać z regularnej wysyłki powiadomień push.

Jaki będzie koszt skorzystania z Waszych usług?

Na platformie DMSales rozliczenie za kampanię różni się w zależności od rodzaju subskrybentów. Klient ma dwie możliwości, może uruchomić kampanię do swojej bazy, lub zbudować profile odbiorców z wykorzystaniem naszej hurtowni danych. Rozliczenie działa na zasadzie doładowania punktów w platformie. Stawki za wysyłkę do własnej bazy subskrybentów wynoszą 0,10 zł za wiadomość SMS i 0,005 zł za wiadomość e-mail. W tej kwocie znajduje się również dostęp do całej platformy DMSales i możliwość wysyłki wiadomości z użyciem marketing automation. 
Jeśli chodzi o koszt korzystania z naszych usług i z naszej bazy, najniższy pakiet PRO kosztuje 250 zł. Budżet 250,00 zł netto daje jedną z poniższych opcji:

  • 312 kontaktów z pełnym dostępem do danych 
  • lub 3571 kontaktów do kampanii mailingowych z brakiem wglądu do danych 
  • lub 500 kontaktów do kampanii SMS z brakiem wglądu do danych 

    Estymację kosztów można dokonać samodzielnie na stronie Cennika.

Czy korzystając z Waszej platformy mogę być pewny, że nie będę wpadał do spamu moim Klientom?

Ze swojej strony gwarantujemy wysokie standardy bezpieczeństwa i dbałości o zasady jakie są wymagane systemów wysyłkowych i baz danych, jednak żaden operator nie daje 100% gwarancji, że wiadomość nie trafi do folderu SPAM, bowiem dostarczenie wiadomości jest bardzo złożonym procesem. Na scoring wiadomości i zaliczenie jej jako SPAM mają wpływ takie czynniki jak: temat, nadawca wiadomości, treść newslettera i użycie „zbanowanych” słów, konfiguracja systemu wysyłkowego w tym uwierzytelnianie nadawcy (SPF, DKIM, DMARC), reputacja domen i adresów wysyłkowych, występowanie ich na czarnych listach oraz preferencyjne ustawienia filtrów antyspamowych odbiorcy końcowego, czy wcześniejsze interakcje użytkownika z wiadomościami przesyłanymi do niego w ramach newslettera.
Nie mniej jednak codziennie staramy się monitorować, reagować i pracować nad naszym systemem wysyłkowym, aby każda wiadomość została dostarczona i nie trafiła do SPAMU.

Czy za pośrednictwem Waszej platformy jestem w stanie samodzielnie stworzyć kreacje newsletterowe?

Oczywiście. Posiadamy dwa edytory do konfiguracji wiadomości e-mail: BeeFree lub CKEditor, które w intuicyjny sposób umożliwiają stworzenie kreacji mailingowych.  CKEditor umożliwia zaimportowanie zakodowanej kreacji z folderu skompresowanego ZIP, przeznaczony głównie dla zaawansowanych użytkowników. Oferuje również możliwość edycji kreacji z poziomu HTML. BeeFree pozwala w prosty sposób wyklikać i stworzyć kreację, posiada przyjazny i instynktowny panel wizualny, przystępny dla początkujących użytkowników. Platforma DMSales na końcowym etapie tworzenia kampanii pokazuje ile punktów spamowych otrzymała wiadomość. 

Czy mogę liczyć na regularną pomoc z Waszej strony? (Obsługa Klienta)

Wszyscy nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie Działu Obsługi Klienta za pośrednictwem naszego czatu na stronie internetowej i platformie. Pracujemy obecnie w godzinach 8:00-16:00 pięć dni w tygodniu. Każdy Klient, który potrzebuje pomocy, niezależnie od wybranego pakietu, otrzymuje wsparcie obsługi. Każdy użytkownik platformy otrzymuje również bezpłatne szkolenie (indywidualne lub grupowe) prezentujące funkcjonalności i możliwości narzędzia. Dodatkowo, Klienci Enterprise otrzymują opiekę dedykowanego opiekuna. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów na stronie dmsales.com w sekcji „Pomoc” umieściliśmy poradniki i odpowiedzi na najczęstsze pytania.

Jak wygląda integracja z Waszą platformą?

Integracja polega na osadzeniu skryptu analitycznego na własnej stronie internetowej. Ten skrypt identyfikuje osoby i firmy odwiedzające witrynę i prezentuje wyniki w aktywnym projekcie na platformie. Można osadzić go za pośrednictwem Google Tag Managera lub wklejając skrypt w odpowiednie miejsce na stronie. Aktualnie trwają prace nad integracją z kontem na LinkedInie i kontem pocztowym. Już niedługo będziemy mogli zaprezentować nowe funkcje platformy i nowe opcje integracji. 

Jak wygląda import i ewentualny export bazy z Waszej platformy?

Import i eksport na naszej platformie to najprostszy import/eksport bazy do pliku CSV. Pracujemy nad nowymi możliwościami, m.in. zapytanie via REST API.

Czy mogę za pośrednictwem Waszej platformy łączyć kanały e-mail i SMS?

Oczywiście, DMSales to narzędzie umożliwiające wielokanałowe dotarcie do użytkowników. Można wykorzystać kanał e-mail i SMS osobno, a także łączyć je w kompleksowych, zautomatyzowanych modułach kampanii marketingowych. Pracujemy także nad wdrożeniem kolejnego źródła – LinkedIn. 
Każdej osobie, niezależnie czy jest naszym Klientem czy nie, oferujemy dostęp do darmowych narzędzi, m.in. generatora stopki e-mail i weryfikacji jakości e-maili. Generator stopki każdego dnia cieszy się zainteresowaniem osób trafiających na nasz firmowy blog. 

Zostaw odpowiedź

  • 0 Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Email
Copy link
Powered by Social Snap